[Ukrainian] Українська - 🇺🇦

Привіт! Востаннє лист з США подорожував до мене трохи менше місяця - з кінця лютого до середини березня. І в цілому це середнє значення для США - 3-4 тижні. Але траплялось (минулого року), що людина поклала в конверт багато фоток, листівок, канцелярії, і ось такий конверт йшов понад 2 місяці. Я так розумію, пухкенький конверт попав в ручну обробку, а не автоматизовану, тому це зайняло набагато більше часу. Зрештою, поки що жоден конверт, який прямував до мене, не загубився. Тож, думаю, вам не варто хвилюватись)

1 Like

Вітаю!
Друзі, чи добре у вас проходять прямі обміни? Чи не доводилось вам отримувати повідомлення відверто бридкого характеру?
Бо в мене сьогодні стався такий інцедент з людиною з Казахстану. Я ніколи не думала, що до простих листівок можна додати повідомлення з такою ненавистю… Я з таким зтикаюся вперше. Просто спалила увесь той конверт. Хотіла написати повідомлення про те, наскільки мені гидко, але акаунт того користувача вже заблоковано.
Тепер остерігаюся подібних “обмінів”.
Чи мав хтось із вас схожий негативний досвід?

Здоров. Скажу тобі щодо “негативної Пошти” таке трапляється з іншими. Ніхто не застрахований. Добре, що його заблокували, не буде засмучувати інших. але може відродиться іншим ім’ям, так що тримати вухо гостро. Якщо листівки були чистими. то можна було не спалювати, а розкидати по інших адресах. Не хвилюйся, все буде нормально.

1 Like

Привіт
Є питання. А марки з якою літерою потрібно клеїти на листівку, щоб вони дійшли за кордон?
Дякую!

Та просто не хотілося від тієї людини геть нічого. Хотілося забути як страшний сон.
А щодо інших - на пошті з’явилися чудові листівочки з вишиванками і марки з вишитими орнаментами гарні, тим і радую охочих.

1 Like

Все про тарифи можна подивитись тут: Корисне для новачків й не тільки

Номінали A та Z повністю покривають відправлення листівки в незалежності від курсу долара. Є ще інші літери, які мають вартість в 1$, їх можна зустріти на більш старих марках. В першому пості теми “Корисне для новачків” можна знайти посилання на номінали.

1 Like

Я поки що не отримувала негативних повідомлень (я нещодавно в посткросингу). Я навіть не знала, що так буває! Щиро дякую, що попередили.
Тільки не зрозуміло, навіщо йому було ініціювати прямий обмін, щоб потім написати якусь гидоту?Яка його мета? Навіщо взагалі витрачати гроші на марку, якщо можна повідомлення те ж саме написати, скажімо, в приват? Якось дивно.

А як проходять зазвичай прямі обміни, розкажіть будь ласка?

1 Like

Хотілося людині отримати листівочки з України.
Можливо, якщо б написав у повідомленні - то я могла б поскаржитись на цей акаунт. Можливо, хтось так і зробив, раз його заблокували.
Щодо прямих обмінів. У Вас у анкеті є опція “interested in direct swaps”. Будь-який посткросер може зайти у пошукову опцію, обрати крвїну і поставити галочку біля опції з прямими обмінами. Система видасть перелік запропонованих акаунтів. Далі обирають опцію “send a message” і пропонують провести обмін.

1 Like

Дуже вам дякую!!!
Бо була сьогодні на пошті і мені сказали, що відправка 2,5 долари за лист🥲

1 Like

Так, вони часто самі не знають. Але зверніть увагу, що якщо відправляєте листівку у конверті - це 1,5$.

2 Likes

Хотіла запитати, можливо в когось є бажання обмінятися листівками?)

2 Likes

Доброго вечора!
То Ви зовсім нові у посткросингу!
Залюбки надішлю вам щось гарненьке на початку наступного тижня. Діліться адресою у повідомленні :wink:

1 Like

Чудово😊
Але не знаю як вам написати

Я відправила повідомлення :slightly_smiling_face:

Добрий вечір! Я би залюбки надіслала вам листівку з-поза України. Якщо хочете, напишіть свою адресу у приват.

Привіт!
Відповіла вам в особисті

Я би хотіла обмінятися поштівками, якщо ви не проти відправити за кордон. Я можу вам надіслати поштівку з видом мого міста, а ви мені з видом Києва?

Доброго вечора!
Вже зверталася зі схожим питанням, і знову запитаю. Чи надходить вам пошта з-за кордону?
В мене 10 обмінів/лотерей/листів чекають свого часу. Якісь з них були відправлені ще у лютому. Люди питають, чи отримала я їх відправлення; а я не маю що відповісти. Знаю, що нас таких багато в різних містах України - посткросерів з порожніми скриньками майже місяць як.
Чи може хто-небудь прояснити ситуацію? Буду дуже вдячна.

1 Like

Привіт! В мене нормально доходить - сьогодні прийшла листівка зі штатів, відправлена 19 травня, минулого тижня приходила Європа з 2-3 тижні…

2 Likes

В мене таке саме((( Нічого не приходить вже більше місяця, лише я відправляю…

2 Likes