[Ukrainian] Українська - 🇺🇦

Тобто яку саме статистику?

Хто скільки використовує марок.

Це ніяк на швидкість доставки не впливає. Сума має бути 1$. Якщо наклеїти меньше - картка може дійти, а може не дійти. Якщо більше - без різниці щодо швидкості.

Я про красу, а про швидкість.

мені поки що листівки з України з декількома марками не приходили, частіше це різнокольорова «Z» :slight_smile:

Це на ваш смак, смак того, кому ви відправляєте, й того, що можете дістати.

Thank you very much, dear friend!
The holiday of the Independence Day of Ukraine is a big holiday for us, especially now, when people clearly understand its value.
Warm hugs and deep gratitude to Finland for the support and help in approaching our Victory! :yellow_heart: :blue_heart: :dove:

1 Like

@matrricaria приклеєні марки залежать від відправника. Можна відправити одну “Z” або “А”, або декілька марок на суму 1$. Можливо дехто не знає, що можна клеїти багато марок, можливо обмеження вибору марок у відділенні зв"язку. Якщо це велике місто, то є великий вибір, а якщо місто мале або село, то вже інша ситуація.

воу, мені прийшла листівка з Китаю, Qingdao здається, яка йшла 192 дні :scream:
цікаво, це нормально такий час?

Привіт. Які є онлайн-магазини для посткросінгу?

1 Like

Привіт!
Раджу:

3 Likes

Привіт) ще є такий https://siaivo.shop

1 Like

Привіт. обидва варіанти правилі для наклеювання?

1 Like

1$=36.33(Офіційний курс гривні щодо іноземних валют (bank.gov.ua)
F=23 грн(Вартість літерних поштових марок | Укрпошта (ukrposhta.ua) + U=12 грн +3*(H=0,5 грн)
Взагалі виходить, але слідкуйте за курсом на день відправлення.

Офіційний курс 36.57

Якщо не помиляюся, це був фіксований курс такий, але з початку жовтня він щодня може мінятися

1 Like

Всім привіт! Хочу повернутися до посткросингу після 12-річної перерви, але мене зупиняє момент з листівками з росії: підкажіть, чи отримуєте ви такі зараз? Або ж на сайті з’явилися якісь обмеження?

1 Like

Привіт! На щастя, ми не отримуємо російських і білоруських адрес з 24 лютого 2022. Це пов’язано не з обмеженнями самого посткросингу, а з відсутністю поштового зв’язку між країнами взагалі. Тому видихайте, і гарного посткросингу :blush:

2 Likes

Це чудова новина) Дуже дякую за відповідь! Гарного посткросингу☺️

2 Likes

Вітаю!
Друзі, чи доходять до вас листи з-за кордону? Саме листи мене цікавлять. Листівки, особливо з кодом офіційного сайту посткросингу, надходять чудово. А от пару листів з США чекаю ще з лютого.
Підкажіть, скільки часу приблизно займала подорож вхідного не рекомендованого листа у вашій практиці.
Дякую.