[Ukrainian] Українська - 🇺🇦

При цьому цікаво, що мої відправлення за кордон надходять дуже добре. Проаналізувавши статистику деяких посткросерів з регіону, дійшла висновку, що не в усіх тривалий час бувають порожні скриньки. Тиждень не відкривала свою, щоб не засмучуватись. Завтра знову піду на пошту. Сподіваюся, щось таки надійде.

2 Likes

А може бути таке, що вони приходять на відділення пошти, а не у скриньку?

Я орендую скриньку на пошті, тому так написала.
Є багато версій. Хтось каже, через блекаути. Хтось - що на сортувальних центрах не вистачає працівників. Хтось припускає, що це щось на митниці.
Навіть рекомендовані листи в межах країни надходять повільно. Моя подруга у іншій частині України отримала мого рекомендованого листа лише за 10 днів.

2 Likes

Шкода:( Вже довго чекаю листівки

2 Likes

Лишаються тільки обміни з українськими посткросерами. На цьому тижні також жодних закордонних надходжень.

Отримала сьогодні дві закордонні листівочки! Ураа! :partying_face::partying_face::partying_face:

4 Likes

Добрий день, я лише починаю свій шлях посткорсінгу. Хочу поставити кілька запитань :slight_smile:

  1. Наскільки довго йдуть листівки до Сполучених Штатів Америки? Краще надсилати як звичайну чи як рекомендовану листівку?

  2. Чи цікавиться хтось прямими обмінами? Я б дуже хотіла з кимось обмінятися листівками та наклейками)

4 Likes

Привіт)
Особисто я ніколи рекомендовані листівки не відправляла, це можеш зробити тільки якщо хочеш на 110% бути певна, що вона не загубиться) ну і так ти зможеш її відстежувати за трек-номером.

Звичайним відправленням (про всяк випадок уточню, що для листівки тариф за кордон - 1$, не більше) у мене до США в середньому йде не більше місяця, максимум за весь час був 50 днів. Європою, звісно, швидше :smile:

Залюбки з тобою поміняюся, біжу в особисті :heartbeat:

1 Like

Привіт
Я не проти обміну листівками)

2 Likes

Я би з радістю обмінялася поштівками! (Але я за кордоном). Ви не проти?

1 Like

Я вже поки обмінялась з дівчинками, в мене не так багато зараз карток, але я напишу вам трошки пізніше, якщо ви не проти. І так, я можу надіслати за кордон)

1 Like

Вітаю!
Краще і швидше надходять відкриті листівки з марочкою. Якщо конверти - то надіслані авіапоштою.
Рекомендований лист не набагато швидше надходить. Єдина його відмінність у тому, що відправлення можна відстежити і воно точно не загубиться. Цей варіант краще підходить для прямих обмінів.
І тривалість надходження з України на сьогодні Ви не вгадаєте. В мене рекомендований лист залишав місто 3 дні.

2 Likes

Якщо конверти - то надіслані авіапоштою.

В Україні ж зараз нема авіапошти, хіба ні? Усі відправлення їдуть до Польщі, а звідти вже доставляються куди треба

2 Likes

Дякую дуже, бо мені на пошті сказали, що до Штатів краще надсилати рекомендовані

1 Like

Є наземна, а є авіа. Звідки і як доставляються - я не в курсі. Авіа поштою надходять швидше. Поцікавтеся у Вашому поштовому відділенні.

2 Likes

Доброго дня :smiling_face: Я побачила, що Ви були зацікавлені в листівках про Київ, в мене є декілька





3 Likes

Ой, я би хотіла з видом Києва! :clap::clap: Я можу вам прислати з видом мого міста (Медісон, Вісконсин), або іншого міста, або якусь іншу на ваш вибір (з того, що маю).
Можна вам написати в приват?

2 Likes

Рекомендовані листи йдуть зазвичай повільніше, бо на кожному пункті прибуття їх мають відсканувати за кодом. Єдина перевага - що ви точно будете знати, що воно дійшло. Але його ціна цього не варта взагалі для листівки. Одна справа для документів.

4 Likes

Дякую, сподіваюсь моя дійде до США, сьогодні надіслала

2 Likes

Всім привіт!

Моє ім’я Діана з Одеси, я тусуюсь в посткроссінгу не на постійній основі але достатньо довго, бо більше цікавлюсь написанням листів.

Дуже люблю палаци, буду рада обмінятися, якщо хтось має такі листівки (або загалом має бажання обмінятись листівками)! В мене є декілька зі Швеції, та з образотворчим мистецтвом

2 Likes