Може спробуємо? Ukrainian Chain Card. CC-UA :)

Всім привіт :slight_smile:

Давайте спробуємо Chain Card Ukrainian Edition? :slight_smile:

Навіяно цією темою


Якщо коротко і нашою:

Участь бере кілька людей, наприклад, четверо. Думаю, це оптимальна кількість. Хоча… :slight_smile:

Суть в тому, що А надсилає картку до B, тоді B заклеює свою адресу стікером/папером, пише на ньому адресу наступного учасника, приклеює нову марку (поруч із погашеною) та надсилає картку до C, C отримує, робить ті самі дії і надсилає картку до D, а вже D після тих самих маніпуляцій повертає картку до ініціатора ланцюжка, тобто до A.

Таким чином за 10-14 днів картка має повернутися відправнику :slight_smile:

Можна зробити групу з 4-х учасників.
Прописати послідовність надсилання листівки.
Наприклад:

  • ABCDA
  • BCDAB
  • CDABC
  • DABCD

Можна зробити тематичні групи.
Наприклад:

  • Марка PEACE (від кожного)
  • Марка “стандарт” U (писанки або герби міст)
  • Марки “стандарт” T + T (тільки писанки, тільки герби міст, або ж комбо)
  • Марка “стандарт” розташовані візерунком U+H (писанки або герби міст)
щоб виглядало якось так

  • Художні марки (V або U, всі різні. Думаю, 3-4 різних можна знайти в кожному місті)
  • Будь-які марки (стандартні, художні)

В кінці листівка буде мати приблизно такий вигляд:

Можна навіть “змагання” на швидкість повернення картки придумати :slight_smile:

Для тексту/повідомлення навряд чи буде багато місця, тож можна обмежитися “привітом з…” :slight_smile:


Чи зацікавлений хтось в такій атракції? :smiley:

5 Likes

Привіт! Я не проти прийняти участь. :blush: Для художніх марок можна взяти трохи більший формат листівки, щоб вміщалися. Мені здається марки теж прикривають, чи тільки коли це закордон марки прикривають?

3 Likes

Доброго вечора! Із задоволенням приєднаюсь.

1 Like

Так, поки вимальовується ланцюжок Луцьк - Одеса - Київ :slight_smile:
Вже непогано :slight_smile:

2 Likes

Привіт! Я теж хочу приєднатись

2 Likes

Отже, нас є четверо :slight_smile:
@ursa @ShiNeko @ehoirst @Nadiia19
Луцьк - Одеса - Київ - Запоріжжя

Розпочнемо? :slight_smile:

Якщо всі згодні, будь ласка, надсилайте мені Ваші адреси.
Я сформую щось типу маршруту і в приватному груповому повідомленні розпишу, як будемо надсилати листівки :slight_smile:

3 Likes

reserved

Всім привіт :slight_smile:

Учасники тестової групи:
@ursa
@ehoirst
@Nadiia19
@ShiNeko

Адреси надіслані, починаємо :wink:

2 Likes

Привіт! Листівку обираємо з будь-яким зображенням?

1 Like

Я думаю, що так, адже вона повертається відправнику :slight_smile:

Привіт!
Сьогодні надіслала свою листівку із Запоріжжя до Одеси

2 Likes

Моя листівка поїхала на Київ :slight_smile:

3 Likes

Відправив до Запоріжжя:)

3 Likes

Відправила до Луцьку.

2 Likes

Привіт, дорогі земляки!
Мене звати Людмила, я з Дніпра :slightly_smiling_face:
Дуже рада, що у нас є маленька група за інтересами! :blush: :+1:
Щодо ідеї @ursa можу сказати з власного досвіду минулих років: Ми пересилали так листівки і досить вдало виходило. Дуже хочеться щоб і тепер вдалось :slight_smile:


Буду рада взяти участь в наступних ланцюжках :wink:

4 Likes

Хочу розповісти яка у нас ще була група “Мозаїка”: Обираємо звичайну листівку з вподобань того, кому шлемо листівку, на зворотному боці, на полі для письма, клеїмо використані марки, на місці марки звичайну марку і так відсилаємо як в звичайному РР.

Також, так як нас зібралось вже декілька осіб, ми можемо обмінюватись українськими листівками тематично.
Не знаю як у вас, а мені не випадають українські адреси і мені не приходять листівки з України, але ж у нас такі гарні листівки і марки. :heart_eyes:

4 Likes

Хоч я й поставила, щоб випадали українські адреси, проте 30+ адрес - жодної української.

1 Like

А я навпаки забрав ту “пташку” - адже цікавіше (звісно, на мій погляд) отримувати листівки з-за кордону :slight_smile:

Можливо, але не зараз. Мені цікаво дізнатися, як люди переживають події. Взагалі я завжди хотіла отримати листівки з різних міст України з їхніми значними місцями, проте мені на початку не щаслило з надсиланням по Україні: загалом десь попадалось три чи чотири адреси, а зареєстрували всього одну листівку, при тому, що на одну адресу я відправила двічі. А ще в нас не дуже з листівками міст, а десять років тому було ще гірше. З того часу я прибрала птичку, повернула минулого року.

2 Likes

Я знайшов вихід, 20 грн/шт. + доставка :slight_smile:

2 Likes