Може спробуємо? Ukrainian Chain Card. CC-UA :)

Дмитро, це Ви самі розробили листівку?

1 Like

Так. Фото з вікритих джерел.

1 Like

Листівка гарна! А де друк замовляли?
Дійсно у нас багато гарних видів в Україні є, а тих же листівок з замками і цікавими містами важко знайти. Ще такі міста як Львів, Одеса, Київ є, а всі інші обділені увагою

Багато тих, що я купляла з Одесою років 10+ тому, страшні: чи ракурс фото негарний чи погана якість друку. Ще з Оперним театром більш-меньш нормальні, й нестандартного розміру (довгі чи дуже великі) були гарні. Нових не бачила. Але з маленькими містами дійсно ще гірше: була в Ужгороді, купила цікаві з фото/малюнками старого Ужгороду, але якість, на жаль, погана. А з Ужгородським замком жодної листівки не знайшла. : ( Тут дійсно треба самому робити й друкувати.

1 Like

На УкрПошті

1 Like

Якість мені не дуже сподобалася, надрукували світліше, ніж на макеті і додали білу рамку навколо зображення… але буду ще пробувати :slight_smile:

Папір тонший, ніж в “офіційних” листівках.
Поверхня матова.

В цілому за 20 грн може бути, адже друкують саме те, що хочеш ти :slight_smile:


Є варіант друкуватися на щільному глянцевому папері, але там ціна…

1 Like

Ще тонше? В них офіційні й так не дуже товсті. :hushed:

Ну так, тонші :slight_smile:

Можу прислати “на пробу” :laughing:

Можемо обмінятися на якусь одеську, що погарніше. : )

Отримала листівку з Запоріжжя.

2 Likes

Прийшла листівка з Одеси :slight_smile:

1 Like

Запоріжжя - Одеса → Луцьк

1 Like

Одеса перенаправлена на Київ :slight_smile:

2 Likes

Отримала листівку з Києва (01.07.23) і сьогодні (03.07.23) надіслала до Одеси

3 Likes

Отримано та надіслано далі, на Київ :slight_smile:

2 Likes

Отримав одеську листівку з Луцька, відправив до Запоріжжя:) 12.07.2023

3 Likes

Не думала, що листівки по Україні будуть подеколи йти довше аніж з-за кордону й закордон. :sweat_smile: Це я що, очікую листівку Київ-Запоріжжя-Одеса вже понад місяць? Це як і Київ очікував орієнтовно місяць листівку з Луцьку.

1 Like

Та це взагалі якійсь капець :slight_smile:

Я вже й на відділенні питав, що в них за бардак :slight_smile:
А у відповідь - термін доставки нерекомендованої документації 4-5 днів :laughing:

З-за кордону дійсно швидше приходять :slight_smile:

1 Like

Що рекомендована, що нерекомендована - в них однаково доставляється, рекомендоване навіть довше може їздити, бо його реєструють, нащо вони завжди про цього згадують. Це як доставка стандарт та експрес - що це за різниця цих доставок між областями в один день (6 та 5 днів відповідно)? Як на мене експрес - це як НП доставляє за 1-2 дні.

Може це їх час перевірки поштових ящиків при відділенні? Заглядають до них не раніше ніж раз на тиждень, якщо й не довше. Ви як: даєте на руки чи кидаєте у ящик?

1 Like

Ніколи не кидаю до скриньки, постійно в руки операторам. Часом прямо до машини :smiley: