Hebrew - עברית 🇮🇱

כאן אפשר לדון בעניינים הקשורים לפוסטקרוסינג בישראל, או בעולם דוברי העברית באופן כללי.

1 Like

ראיתי שיש מבצעים על גלויות בשחור-לבן באתר של “צלמניה”. אף פעם לא קניתי מהם, אבל הן נראות מקסימות.
https://he.thephotohouse.co.il/catalogsearch/result/?q=גלויות

2 Likes

מה זה האתר הזה?

איזה אתר? למה התכוונת?

הצלמניה

זה אתר של צילומים ישנים בשחור-לבן, מימי קום המדינה. יש להם גלויות נהדרות.

1 Like

שלום! אולי תוכלו לעזור לאיש הזה Need help in reading Hebrew 🇮🇱

אני מקווה שעזרתי :slight_smile:

היי מה קורה? אולי יש לך המלצות לעוד אתריםאו חנויות איפה אפשר לקנות גלויות בארץ? כי אני עשיתי פוסטקרוסינג פעם אחרונה רק באוקראינה ואין לי מוסג איפה לקנות גלויות בארץ בכלל ואם אפשר לשלוח אותם בלי מעטפה?

הי נטלי. בארץ היום קשה להשיג גלויות, בגלל שכמעט כל המקומות התיירותיים סגורים. בעיקרון, המקום הכי טוב להשיג גלויוית היום, זה באתרי החברה להגנת הטבע (בקיוסקים של שמורות). את יכולה להציץ במפה הזאת, אבל היא כבר לא כל כך עדכנית.
כן, אפשר לשלוח גלויות ללא מעטפה, ואני גם ממליץ לקנות בולים בתעריף “הים והיבשה” (3.20 שקל לכל העולם). זה אולי קצת יותר איטי, אבל מגיע בלי שום בעיה. יש לנו גם קבוצת פייסבוק. את משתמשת בפייסבוק?

אני בסוף הזמנתי גלויות מרוסיה כי שם יש מלא יפים וגם ממש זול! אבל גם קניתי כמה פשוטות בקרביץ:) סבבה, אני אראה במפה. נכון, לא חשבתי על מקומות של תיירות! ברוסחה ואוקראינה מוכרים גלויות שונות בכל חנות ספרים או דואר אז זה יותר פשוט:)
איך אני יכולה לרכוש בולים יש לך מוסג? בדואר פיזית זה אפשרי?
כן אני משתמשת בפייסבוק אבל לא כל כך הרבה אבל כן אני אשמח שתוסיף אותי לקבוצה שלכם! הפייסבוק שלי:

אני רשומה שם כ Ponomarenko Nataly (מחיפה) במקרה ו הקישור לא עובד

הי. כן, כמובן שאפשר לקנות בדואר. אבל כדאי לגשת לסניף גדול יחסית, וגם כדאי להזמין תור מראש באפליקציה.
בדואר בוודאי יגידו לך, שעלות המשלוח גדולה יותר, אבל את יכולה להראות להם את מחירון הדואר, ורשום שם במפורש שהעלות של דואר הים והיבשה היא 3.20 ש"ח.
https://services.israelpost.co.il/npostcalc.nsf/calculator2?OpenForm
בקשר לפייסבוק, ביקשתי ממך חברות שם, אבל זה רק בשביל לצרף לקבוצה :slight_smile:

הבנתי תודה!
אבל תגיד איך אני יודעת אם הסניף גדול או לא?:sweat_smile:אף פעם לא חשבתי על זה ככה(סליחה אם אני משגעת אותך)

אני אפילו לא יודע מה להגיד לך. בתל-אביב בסניף של הקריה תמיד יש בולים. אצלינו בכפר יונה לרוב אין… :man_shrugging:

היי, איזה כיף לראות שיש סקציה ישראלית לפורום. תודה וילדרנסקאט על המפה, בהחלט אשתמש בה! @wildernesscat

1 Like

המפה הזאת לא מאד מעודכנת כי הרבה מקומות נסגרו בעקבות הקורונה. אם יש לך עדכונים (תוספות או מחיקות) אשמח לשמוע…

@wildernesscat
הי דני,
מצאתי חנות בחיפה שמוכרת גלויות שלפי זכרוני לא מצויה ברשימה המעולה שלך, אשמח שתוסיף אותה.
זוהר אמנות ומתנות, שד’ הנשיא 124, מרכז מסחרי ליד שופרסל, חיפה.

1 Like

תודה רבה! הוספתי

הייתי השבוע בקניון ארנה בהרצליה (מה שנשאר ממנו) - ובחנות עולם הממתקים כבר אין גליויות
(המוכרת הצעירונת גם הסתכלה עלי מוזר כששאלתי - בכלל לא הבינה מה זה…)

מחקתי. תודה על העדכון. לצערי זה הופך להיות נושא פחות כלכלי עם חלוף הזמן.