[CHAT] O wszystkim

Co do Korei to zauważyłam to, że nie są specjalnie zainteresowani znajomościami i ogólnie grupowymi rozmowami na forum czy jakimś udzielaniem się

W ogóle może ktoś zrobi tutaj dział na narzekanie z powodu tego, że kartki nie dochodzą czy coś. Na Facebooku jest poniedziałek do narzekania i w takim poście ludzie narzekają. Może ktoś też tam jest i wie mniej więcej jak to wygląda. Czy pomysł nie fajny?

Tak, raczej pech. Aktywnych użytkowników z Polski nie ma aż tak wielu ostatnio, a część na pewno nie ma włączonej tej opcji. Prędzej czy później ktoś Ci się trafi :slight_smile:

Oby. Bo już się wystraszyłam, że nie działa haha

Dostałaś coś dzisiaj z kartek pocztowych?

Moje konto jest ustawione na inactive od… chyba 5 lat, więc oficjalnych pocztówek nie dostaję na razie w ogóle, tylko wysyłam (kiedy jesteś inactive, Twój adres nie wchodzi do puli i nie trafia do innych osób). W tym roku może to w końcu zmienię, już chyba pora :wink: Przy zbyt dużej różnicy sent/received konto jest automatycznie blokowane i nie można wysyłać więcej :wink:

Dostaję kartki ze swapów, tagów i RR tutaj z forum, ale mam skrytkę pocztową i ostatnio sprawdzam ją zwykle raz w tygodniu, może jutro uda mi się wybrać na pocztę.

Rozumiem. Czemu ustawiłaś sobie takie konto?

Miałam ochotę na przerwę (przestałam też wtedy prawie wysyłać pocztówki) i jakoś od tej pory nie zmieniłam. Nawet nie zauważyłam, że aż tyle czasu już minęło :laughing:

Znam to. Wróciłam po dwóch latach przerwy. Coś tam rzadko kiedy wysyłałam, a tak to miałam naprawdę przerwę. Szkoła zdalna ma swoje plusy, kiedy mam luźniejsze lekcje lub okienka to mam szansę napisać jakąś kartkę pocztową lub list

Zna się ktoś tutaj na papeterii?

W ogóle dostaje mocno opóźnione powiadomienia

Hej wszystkim. Czemu tak mało osób się udziela na forum w sekcji polskiej?

Dobre pytanie, na które nie znam odpowiedzi :frowning:
(Ale nie powinnam nic mówić, bo ja się w ogóle tu nie udzielam, ajajaj)

1 Like

Możesz się zacząć udzielać :slight_smile:

Ale po co tutaj?
Nie lepiej wysłać pocztówkę albo list? :wink:
Po to tu się niedawno zarejestrowałem :stuck_out_tongue:

Ale żeby wysłać komuś pocztówkę czy list to warto się umówić

Po prostu żeby porozmawiać z innymi zainteresowanymi, mającymi takie samo hobby. I niekoniecznie wyłącznie o pocztówkach i listach.

Trochę sobie żartowałem :slight_smile:

Dziś doszła moja pocztówka do Australi 27dni a do Rosji jeszcze nie, a wysłane tego samego dnia.
ech :confused:

:slight_smile:

A to akurat całkiem normalne. U mnie ciągle w drodze pocztówka do Rosji wysłana na początku lutego.

No nic, cierpliwośc w tym hobby to jak widac podstawa :wink: