Скринька позитиву

Друзі, діліться тут своїми гарними новинами. Великими і маленькими приємностями. Життєвими випадками, які подарували вам посмішку. Теплими спогадами.
Неможливо жити постійно лише у стресі. Життя продовжується, яким би важким воно не було!

3 Likes

За 5 днів ніхто не назбирав гарних новин :sweat_smile:
Розкажу тоді я про маленьку приємність.
Є у мене крихітна колекція листівок на дуже рідкісну тему - літаючі тарілки.
І цього тижня отримала аж дві новинки собі - одну виміняла, а друга по офіціалці прийшла.


4 Likes

Вітаю!
І дійсно, тема незвичайна! Дякую за позитивний шерінг :star_struck:

1 Like

А мені листоноша приніс теж дві листівочки. Одна з дуже великим текстом :sparkling_heart::sparkling_heart::sparkling_heart:. Насправді, я збираю саме повідомлення на листівках. Так дивно отримати частку чиєїсь культури або життя!

3 Likes

Ще одна тарілочка

3 Likes

Як файно! :heart_eyes:
А можна десь побачити Вашу колекцію на цю тему?

@Inspiranta , тарілочки? ось вони, мої маленькі 83. UFO | Flickr

2 Likes

:heart_eyes: Няшки!
Я все дитинство марила цією темою. Читала статті у журналах, любила документалки…

Хочу поділитися своєю радістю!
Місяці очікувань принесли свій солодкий подарунок!
Бажаю вам багато гарних листівочок у ваших скриньках!!!
Кожному подякую особисто за Ваш надісланий конверт/листівку :sparkling_heart:

3 Likes

Я сьогодні отримала лист з штатів, вперше за два роки. Завдяки форуму, взяла свою поштову долю у свої руки :stuck_out_tongue_winking_eye: Бо з офіційного сайту я вже відправила 25 листівок, не отримавши жодної :pensive:



Grateful to @Alison_K for her letter :email: and cards :blush:

3 Likes

Поділіться, будь ласочка, де ви купували листівки про космос? Для мене проблема знайти щось на цю тему

привіт
літаючі тарілочки то я виміняла на форумі
А так трохи космосу є тут Космос - PostArt City і бувають тут https://www.postcards.in.ua/ (але зараз немає, здається)

1 Like

Дякую :hugs:

1 Like

Це жахливо. 25 відправлених і жодного у відповідь!
Вітаю з вхідним!

1 Like

Добрий день!
Посткросинг не видає адреси користувачів з Донецької області (це стосується і Запорізької, і мабуть, деяких інших, які частково окуповані).
Але це можна виправити - для цього треба у налаштуваннях адреси (там, де вказується city/place) обрати місто з іншої області, наприклад, Дніпро або Львів. Саму адресу, де індекс та ім’я, змінювати не потрібно, тільки місто ось тут.
IMG_20240707_093043
Тоді блокування буде знято, і Ваша адреса буде випадати іншим. Це 100% працюючий спосіб)

3 Likes

Дякую, я цього не знала :pensive:

1 Like

В мене ще одна картка завдяки форуму :blush:

2 Likes

Сьогодні я отримала відразу багато листівок завдяки форуму :grin::partying_face:

2 Likes

Яка краса! Радію разом з Вами! :smiling_face_with_three_hearts:

1 Like