Тама для листівкового ниття і страждань

Так, от тими помаранчевими рисочками.

Я думав це декор, бо в низу так само.

Привіт. Я займалась посткросінгом дуже давно, потім трохи забила і забула. Зараз через війну я живу у Швейцарії і щоб трохи відволіктися згадала про посткорссінг. Я читала що профілям з України не видають російські профілі для відправок або отримання. А як бути якщо у мене Шв профіль? Чи можливо якось заблокувати можливість отримання або надсилання листівок до певної країни? Як ви уникаєте контактів з росіянами? Дякую.

Ніяк. Єдина можливість - приїхати назад в Україну. Крім того немає верогідності, що й в іншій країні тобі випаде не росіянин, бо він там мешкає. Тому або обмінюватися листівками через форум, або з цим змиритись. Певний процент можна було б не відправляти, бо буває, що листівки губляться й алгоритм це враховує, але не відправляти листівки за адресою, яка випала - порушення правил PC.

Привіт. Як ви зберігаєте листівки і марки?

Коробки з-під взуття і ящик комоду (листівки розділені по темам).
Ящик, як виявилось, це погана ідея - він провалився під вагою листівок.

А я виділила стіну в своїй кімнаті під листівки: зверху протягнула товсту ліску, а до неї привязала штук 10 стрічок. Вийшло щось типу гірлянди-штори) І на них декоративними прищіпками прищіплюю листівки. Як приходять нові - роблю ротацію: ті, що приїлися, відкладаю в ящик, а нові вішаю. Думаю, десь до сотні висить, і ще близько 150 в ящику (листівки зі старого акаунту лишились). Поки листівок не дуже багато - мені так зручно. Потім, певно, щось треба буде думати.

1 Like

Вітаю! Лист за 2,5 долетів до Бразилії за 2 місяці

1 Like

Колись давно так і було , зареєстрував листівку - твоя адреса майже відразу випадає в роздачу. Ситуація змінилася тоді, коли час надходження пошти значно збільшився. Здається, це сталося під час пандемії,я вже не пам!ятаю точно.
Бажаючих відправити стало більше , ніж листівок, які реєструвалися, і в алгоритмах роздачі адрес щось змінили. Вплинути на це ніяк не можна.
Листівки вам все одно прийдуть, але вашу адресу витягнуть собі декілька людей в один день.
Ось мої отримані, наприклад.
Подивіться на дати відправки :grin: Особливо 01 червня мені подобається.

1 Like

у мене теж уже нагромадилося. сьогодні мені надіслали повідомлення, що пошта в Польщі відмовилася доставляти мені листівку, тому що вони не доставляють до Росії !!! РОСІЮ! Б… У мене Донецька область, і Польща не вважає її Україною :pensive: :sleepy: :sob:

Це ппц😡

Жесть :cry::rage:

Жестяк… Я в а.ує…
Чи вони там зовсім пальнулись? :rage:

Якщо хочеш, можу надіслати тобі щось з Волині :slight_smile:
(Майже Польща :joy:)

1 Like

І таке питання.
Я вже місяць не отримував нічого - ні з РР, ні через оф.сайт…
Це щось глобальне сталося чи просто Волинська область випала з поштового ланцюжку? :frowning:

@ursa це, на жаль, у всіх так. Скоріше за все після відкриття нового сортувального відділення виникли серйозні проблеми. Навіть рекомендовані відправлення по Україні дуже довго йдуть :smiling_face_with_tear:

1 Like

І в мене з місяць немає нічого… А що за нові сортувальні відділення, якщо коротко?

1 Like

Нещодавно у селі Дударків у Київській області відкрилося якесь нове автоматизоване сортувальне відділення, і на нього багато хто скаржиться, пошта там губиться або затримується. Ось як раз приблизно після відкриття і почалися проблеми з листівками теж. Можливо в інших містах теж проблеми на відділеннях, або вони всю закордону пошту через Київ везуть… Незрозуміло.

2 Likes

Мене це кожного разу чепає за живе. Це не тільки в Польщі, навіть в Україні теж. Робила замовлення в Золота птаха, так вони не приймали, поки я не оформила на Кривий ріг, а потім планувала робити переадресацію :frowning_face: Розетка теж “радувала” цим, раніше коли набирала своє місто для доставки, вони писали “Оберіть місто в Україні”, це завжди б’є прямо в серце. Зараз вже вони виправили це.
Дякую за підтримку, в мене на офі вказаний альбом для обміну, якщо щось сподобається - звертайтесь :wink:
І так, доставка пошти зараз - це жах. Я отримала за місяць тількти дві листівки, і ті по України, міжнародки - жодної, хоча повинна була бути куча з обмінів та лотерей :sob: :sob: :sob:

2 Likes

Зрозуміло, дякую. Якщо затримується пошта - то таке, потерпимо. А от якщо губиться - це вже справжня біда😢 Я думала, що літо і всі у відпустках, тому пошта накопичується. Ну нічого, чекаємо.

Відправляв малюнок в Німеччину.
Запитав, скільки буде іти. Відповіли, два тижні.

Згідно треку:

02.08 - відправка з відділення
06.08 - тусовка в Дударкові
07.08 - надіслано до Німеччини
14.08 - прибуло до Німеччини
16.08 - доставлено адресату

Тобто без скарг на Дударків і дійсно 2 тижні на доставку :smiley:

Але це відправка міжнародки звідси…

1 Like