[TAG] GEO Tag

GEO TAG z literami


źródło: DDK Edition

Zapraszamy wszystkich uczestników do udziału w tagu geograficznym (Geo Tag).

Tag obejmuje pocztówki widokowe tzw. single i multi przedstawiające miasta, krajobrazy, architekturę itp.

Kartki są łatwo dostępne i wielu z nas sprawią z pewnością radość

Kilka zasad:

Każdy chętny taguje osobę powyżej w wątku oraz podaje miejsce lub miejscowość, którą wyśle adresatowi. Miejsce to winno zawierać którąś z liter, z których składa się poprzednia wysyłana, np. jeśli ktoś wyżej wysyła Warszawę, to uczestnik kolejny powinien wysłać kartkę z miejscem zaczynającym się od liter: w,a,r,s,z,e… czyli np. Elbląg. (polskie znaki jak „ą” czy „ę” traktujemy jak łacińskie litery). Kolejna osoba wybiera miejscowość zaczynająca się na literę z „Elbląga” itd… Jeśli brak litery, wysyłamy inną… może się to zdarzyć przy krótkich nazwach np. Ełk czy Bór…

Ważne!
Uczestnik tagujący proszony jest o sprecyzowanie czy preferuje single czy multiview lub akwarele przy tagowaniu. Jeśli nie będzie takiej adnotacji w poście przyjmujemy, że wchodzą w grę wszystkie wersje kartek.
Kartki wysyłamy osobno, ze znaczkami. Jeśli inne ustalenia (np. w kopercie itp.) proszę bezpośrednio z adresatem.

Na kartkach proszę o umieszczanie nazwy tagu czyli „Geo Tag” oraz nick z forum. np. PC Geo tag, Anna. Kartka winna być wysłana w ciągu 2 tygodni od otrzymania adresu lub w wypadku jego posiadania od momentu zatagowania.

Po adresy do wysyłki proszę się zgłaszać bezpośrednio do adresata przez wiadomości prywatne.

Życzę nam wszystkim ładnych kartek.

Jako, że zaczynam nasz łańcuch tagowy, osobie, która mnie zataguje wyślę Częstochowę. Czyli miejscowość lub miejsce do wysłania, w tym wypadku do mnie, winna zaczynać się od liter: C,Z,E,S,T,O,H,W… raczej duzy wybór.

@Romanek

Zagrzeb
Dla mnie poproszę singleview fotografia. :slight_smile:

@Bohun

Gdańsk

Preferuję kartki from origin

@Delillah
Gdynia

dla mnie single view zdjęcie lub ilustracja, wolałabym, żeby była wysłana z miejsca, które przedstawia lub z jego okolicy :smiley:

Tag Panda_Monix

Częstochowa

C Z E S T O H W A

nie taguję

przecież w Gdyni nie ma c…? :thinking:

Są wyjątki, z origin inaczej nie wyslę.:slight_smile:

@Romanek
tag
WARSZAWA
W A R S Z

@Jarowit
tag Jarowit

RACIBÓRZ
R A C I B O Z

tag @Romanek

BRODNICA

1 Like

tag @Panda_Monix
OLSZTYN ( ten częstochowski)

1 Like

tag @Romanek

Nowy Sącz

Preferuję kartki from origin

1 Like

Tag po ponad roku :sweat_smile: @Delillah

Wejherowo
W E J H R O

1 Like

tag @Panda_Monix
Wysowa Zdój
W S O A Z D J

tag @Romanek
Stegna nad morzem skoro mamy wakacje :slight_smile:
S T E G N A - najlepiej widokówka z waszych okolic

Tag @tomlie91
Góra Jasna :grinning:

Tag @Romanek po roku czasu :smiley:
Wyślę kartkę z mojego rodzinnego miasta - PASŁĘK

1 Like

tag @tomlie91
KATOWICE

@Romanek

TCZEW, rzut beretem od Gdanska, miasto Grzegorza Ciechowskiego, lokomotywy w barwy Republiki oraz Muzeum Wisly :slight_smile:

tag @Ostseemarta
Częstochowa :slight_smile: