[RR] RR Listopad 2020

RR Listopad 2020

Proponuję udział w listopadowej edycji RR na polskim forum.
RR ma charkter ogólny dla wszystkich chetnych.
Temat: kartki, jakie lubimy.

Zasady standardowe.
Zapisujemy się w temacie. Każdy uczestnik wysyła po jednej kartce pozostałym.

Zapisujący sie są proszoni o sprecyzowanie preferencji kartkowych np:

pozytyw: widokowe,zwierzeta,akwarele…
negartw: cytaty, kwiaty, rysunkowe…

Mozna też podac temat miesiąca, np. kartki jesienne…

Kartki nowe, wysyłamy osobno,że znaczkami chyba,że inaczej ustalono między sobą. Proszę o wzięcie pod uwagę preferencji uczestników.
Jeśli kartka nie dotarła do innego uczestnika RR w ciągu miesiąca od wysłania, proszę o powtórne wysłanie (tylko raz).

Każdy z zapisujących się proszony jest o przesłanie do mnie wiadomości prywatnej z adresem z wyjątkiem osób, których adres mam (aktualny). Bez adresu nie będę mógł zapisać chętnego do wymiany.

Kartki wysyłamy w ciągu 2 tygodni od zamknięcia RR.(otrzymania adresów od prowadzącego).
O wysłaniu i otrzymaniu kartek informujemy w wątku oczywiście:)

Oznaczenie na kartce: PC, RR 11/20, nik.

Ciekawych kartek życzę i zapraszam do wymiany. :slightly_smiling_face:
Zapisy do pierwszych dni listopada 2020.

1 Like

Uczestnicy:

1.Romanek
pozytyw: widokowe, jesienne, retro, Fauna i Flora Polski od HoP
negatyw: cytaty, rysunki
Blog Pocztówkowa Polska
Wysłane:ok
Otrzymane: wszystkie

2.Panda_Monix
pozytyw: widokówki, akwarele(widokówkowe), folklor, jesienne lasy, widokówki vintage/stare zdjęcia miast
negatyw: zwierzęta domowe, bajki, Halloween
Wysłane:ok
Otrzymane: wszystkie

3.Delillah
pozytyw: widokówki z miejsca wysłania, jesienne i zimowe krajobrazy, halloween, niebieskie koty, książki, jednorożce
negatyw: cytaty, kartki religijne
moje otrzymane
Wysłane:ok
Otrzymane:wszystkie

4. moony-wroclove
pozytyw: fotografie zwierząt, latarnie morskie, jesień, zima, Halloween, książki, balet, ładne fotografie ludzi, przedmioty
negatyw:multi view, słodkie kociaki, cytaty, religijne, easy print

(otrzymane znajdziecie w linku widocznym po kliknięciu avatara, jeśli macie dla mnie więcej kartek, naklejcie stare znaczki i włóżcie wszystkie razem do koperty)
Wysłane:ok
Otrzymane: wszystkie

5.KrzysztofW1979
Pozytyw: Polska (tzn. Herb, flaga Polski, coś w tym stylu), Wojsko, Rodzime zwiezaki (Żubry, Wilki, Niedźwiedzie itp.), Polski folklor
Negatyw: Religijne, cytaty, Koty
Wysłane:ok
Otrzymane:wszystkie

W sumie, dołącze, czemu nie. :smiley:

pozytyw: widokówki, akwarele(widokówkowe), folklor, jesienne lasy, widockówki vintage/stare zdjęcia miast
negatyw: zwierzęta domowe, bajki, Halloween

1 Like

Dziękuję @Panda_Monix za udział w RR.
Serdecznie zapraszam innych do udziału. :shinto_shrine:

Zapraszam do wymiany innych naszych miłych uczestników forum. Jeśli ktoś ma albumy z otrzymanymi kartkami, można podać linki :innocent:

pozytyw: widokówki z miejsca wysłania, jesienne i zimowe krajobrazy, halloween, niebieskie koty, książki, jednorożce
negatyw: cytaty, kartki religijne

moje otrzymane: https://www.flickr.com/photos/162835534@N05/collections/72157712045765211/

2 Likes

Bardzo dziękuję Delillah za udział:)

i ja się zgłaszam :slight_smile:
pozytyw
fotografie zwierząt, latarnie morskie, jesień, zima, Halloween, książki, balet, ładne fotografie ludzi, przedmioty

negatyw
multi view, słodkie kociaki, cytaty, religijne, easy print

(otrzymane znajdziecie w linku widocznym po kliknięciu avatara, jeśli macie dla mnie więcej kartek, naklejcie stare znaczki i włóżcie wszystkie razem do koperty)

2 Likes

@moony-wroclove
dziękuję za udział w wymianie,
uaktualniono :slight_smile:

Czekamy na kolejnych uczestników.

Zapraszamy:) :postcard: :postcrossing:

Za 2-3 dni zamykamy zapisy, jesli sa jeszcze chętni, serdecznie zparaszamy do udziału. :tophat:

W weekend będę zamykał zapisy, jeśli ktoś jeszcze jest chętny serdecznie zapraszamy.

Też się zgłaszam
Pozytyw: Polska (tzn. Herb, flaga Polski, coś w tym stylu), Wojsko, Rodzime zwiezaki (Żubry, Wilki, Niedźwiedzie itp.), Polski folklor
Jak widać, tęsknię za ojczyzną :cry:

Negatyw: Religijne, cytaty, Koty (bo mam wlasnego :smiley: )

1 Like

@KrzysztofW1979 dzięki za udział w RR. Zapisano. :slight_smile:

Chetnie, trzeba wspierac polska strefe na tym forum :slight_smile:

Tzn. Ze ja po zakonczeniu dostane adres kogos z tych ktozy brali udzial, i wysylam mu?
Sorry za ortografie ale mieszkam od 1988 w niemczech i chodzilem tylko to drugiej klasy a dotego na kompie ktorym akurat pisze nie ma polskiego bo jestsm w pracy.

@KrzysztofW1979
Tak, otrzymasz adresy osób, które biorą udział i wg ich pozytywów proszę o dobranie kartki. W weekend zakończą się zapisy, więc jeśli nic się nie zmieni, wszyscy będziemy wysyłali po 4 kartki. Informacja zostanie wysłana na prywatna wiadomość.

Aaah, super, myślałem że każdy dostanie jeden adres, mega.

1 Like

Zapisy zamknięte! Wszystkim dziękuję za udział. Na pw wysłałem adresy.
Proszę o sprawdzenie.
Wszystkim pieknych kartek!

1 Like

Wszystkie kartki ode mnie wypisane, naklejone znaczki. Jutro w drogę :slight_smile:

1 Like