Rozet g繹nderimi

Merhaba postcrosserlar
Mektup arkada覺m i癟in hediye rozet almay覺 planl覺yorum. Ama arkas覺 ineli metal olduundan ula覺r m覺 diye teredd羹t ettim. Acaba g繹nderen var m覺 ya da bilgisi olan?

1 Like

ben de merak ettim internetten bakt覺m anlad覺覺m kadar覺yla uluslararas覺 g繹nderilerde mektup zarflar覺 bir tane makineden ge癟iriliyormu ve o makineden de sadece ka覺t, plastik gibi kolayca katlan覺p b羹k羹lebilen eyler ge癟ebiliyormu. yani bu durumda rozet yollarsan覺z b羹y羹k ihtimal makineden ge癟emez ama pttye sormak daha dorudur tabi ben ingilizce forumlardan 繹rendim bu bilgiyi. (:

bozuk paran覺n nas覺l ge癟tii hakk覺nda bir bilgim yok mesela belki k羹癟羹k boyutundan dolay覺 ge癟ebiliyordur :smiley:

Teekk羹rler cevap i癟in. Zarfa koydum ve g繹nderdim bakal覺m ulasicak mi :see_no_evil: PTT dekilere g繹re hi癟 bir ey ge癟miyor. Bozuk para i癟in de ge癟miyor demilerdi sorduumda. Umar覺m bir sorun olmadan ge癟er :slightly_smiling_face:

1 Like

Eer ula覺rsa bilgilendirebilir misiniz? ben de g繹ndermek istiyorum.

Tabi bilgi veririm umar覺m ula覺l覺r sorunsuz :slightly_smiling_face:

1 Like

Merhaba,
Daha 繹nce bir癟ok kez, doal ta boncuklardan 繹rd羹羹m bileklikleri, ta ve ahap magnetler, anahtarl覺klar ve bozuk paralar g繹nderdim. Hepsi sorunsuz bir ekilde ulat覺, ancak baloncuklu zarflarda g繹nderdim 癟ounu.