Prośba o pomoc z kartką

Otrzymałem kartkę z Finlandii datowana 4.01.2023 niestety bez numerków a bardzo chciałbym ją zarejestrować, znam tylko imię wysyłającej Anne - jakieś propozycje jak sobie poradzić, zrobiłem zdjęcie i czy ewentualnie wrzucić to na fińskie forum żeby ktoś tam to znalazł?

Moze da sie napisac do administratora. Moze oni w systemie sprawdza kto dostal Twoj adres podadza Tobie nr identyfikacyjny pocztowki lub sami ja zarejestruja.

1 Like

OK dziękuję

Jak sie Tobie uda wyjasnic sprawe, napisz co zrobiles. Kazdy moze byc kiedys w tej samej sytuacji :slight_smile:

Przypomnialo mi sie cos. Obok napisu Postcrossing jest domek oraz lupa. Kliknij na lupe i potem wpisz “postcard without ID”, potem search. Ktos mial ten problem, jest tam 70 odpowiedzi. Mnie nie chce sie tego czytac…

Masz opcje wyszukiwania jak @Ostseemarta wspomniała.

Jeszcze co możesz zrobić to w swoim profilu napisać, że szukasz ID takiej kartki i możesz gdzieś wrzucić zdjęcie i dać linka z fotą jej przodu. Może właścicielka się zgłosi :slight_smile:

Najlepiej zgłosić sprawę do administracji - często znajdują ID już w kilka minut, w najgorszym razie trwa to parę dni. Wiele razy korzystałam już z tej opcji.

Tu jest bezpośredni link: Log in

2 Likes

Dziękuję serdecznie za pomoc zrobiłem tak jak pisaliście, zresztą robiłem to już wcześniej, więc chyba piątek 13 wpłynął na mnie wyjątkowo zaćmiewająco, ale do rzeczy oczywiście zgłoszenie przez formularz kontaktowy, miałem tylko dane kraju imię i datę ale znaleźli, bo Anne zapomniała ID wpisać, jeszcze raz dziękuję.
Robert

1 Like