Postcrossers from Serbia

Hi guys!
I want to connect with people from Ex-Yugoslavia countries. I made an instagram account so we can be in touch.
We can make meet-ups, exchange postcards, stamps etc.
Instagram account is @postcrossingserbia
I just made it couple minutes ago,so it’s under construction :joy::building_construction:
Thank you for your attention and Happy Postcrossing :slight_smile::serbia:

10 Likes

Zdravo @camilivictomo :slight_smile:

Super je ideja, evo ja te upravo zapratila na instagramu, al mislim da ne svako ovde koristi instagram tako da ako se organizira neki susret, bilo bi fino da se i ovde podeli ta informacija, just to keep everyone in the loop :slightly_smiling_face:

nadam se da za koji mesec će da se malo stabilizira ova situacija pa biće lakše da se nešta organizira, naročito za nas preko granice :upside_down_face:

1 Like

Hej @anagahan :slight_smile:
Apsolutno se slažem sa tobom,nema svako instagram ali nisam mogla da smislim bolji način da nas okupim. Profil je nov, smišljam načine kako da okupim ljude, ali definitivno malo ljudi se bavi postcrossing-om kod nas.
Raduje me činjenica da svako ko poseti profil se zainteresuje za postcrossing tako da možda i dođe do neke ekspanzije, pa ubuduće i do nekog susreta. Ukoliko imaš neke predloge piši mi, još jednom kažem-nova sam,nemam ni neku strategiju kako ću i šta ću - tako da je svaki savet i pomoć dobrodošla.
Puno pozdrava! :clinking_glasses:

Ovde možeš da vidiš kako je bilo kad smo imali susrete:

https://forum.postcrossing.com/forumdisplay.php?fid=230

Inače, ne pratim Instagram.

Zdravo @renatoBG ,
Jasno mi je da ne koristi puno ljudi instagram.
U prethodnom komentaru sam objasnila zašto sam odlučila da probam okupljanje na instagramu, da bismo posle mogli da pređemo na uživo viđanje.
Vidim da si ti organizavao te susrete, volela bih da bude neki nov uskoro, kada prođe pandemija korona virusa.
Pozdrav

Ćao ljudi, jeste li možda planirali neki meetup skoro?

I ja bih voleo da se desi.

Pošto sam od nedavno postao član, voleo da se upoznam sa ostalim članovima.

1 Like

Haug beli brate.