Pocztówki z i do Rosji

Od mniej więcej kwietnia ubiegłego roku nie otrzymuję żadnych pocztówek z Rosji i nie dostaję adresów do Rosji - na forum wisi wątek, że Postcrossing nie będzie blokował Rosjan, bo oni przecież niewinni jak te lelije i tylko Putin zły;) Czy ktoś w Polsce dostaje kartki z Rosji i wysyła do Rosji? Czy ktoś wie czy np. Bałtowie wysyłają i dostają kartki z Rosji? Ciekawi mnie, jak teraz algorytm jest ustawiony…

Ja wiem tylko jedno: Poczta Polska nie wysyla poczty do Rosji. W druga strone pewnie tez to samo.

Na to nie wpadłam :rofl: A to wyjaśnia brak kartek z i do Rosji :smiley:

Z Wielkopolski zrob sobie wycieczke do Niemiec. Znaczki beda tansze, pocztowka zagraniczna - 95 centow, list - 1,10 €. Do tego na Postcrossingu travel mode i juz mozesz wysylac takze do Rosji. Oni nie maja zakazow wysylania/odbierania poczty. Do tego szybciej dostarczaja poczte zagraniczna poza kraje unijne/na inne kontynenty.

Oczywiscie to taka zartobliwa sugestia :slight_smile: Niech kazdy wysyla kiedy i skad chce.

Jak bede miala info co do poczty z krajow baltyckich, dam znac.

1 Like

Absolutnie nie brakuje mi pocztówek z i do Rosji, zanim weszła blokada to wylosowałam 3 adresy i nie wysłałam w ramach protestu. Ciekawiło mnie po prostu dlaczego, pomimo twierdzeń, że Postcrossing nie blokuje to te kartki są ewidentnie przyblokowane - o tym, że to kwestia poczty nie pomyślałam.
Tańsze znaczki na szczęście mam ogarnięte bez wyprawy do Niemiec:D

Wg postal monitor, na ktory ciagle wszyscy sie powoluja, Litwa, Litwa i Estonia nie obrazily sie na Rosje.

Z Rosji można dostać posztowki, ale trzeba szukać kogoś z Niemiec albo Białorusi, ja tak robię i już 2 listy wysłał do Rosji i czekam moich. Ale to bardzo długo

Jeżeli chcecie to mnie w ciągu 20 dni przyjdzie list z posztowkami z Rosji przez Białoruś, mogu wysłać komuś kto chce.