[PL] RR big City Poland

Moja propozycja RR dla 3 osob.
Wysylamy w kopercie 5 ( only single view ) kartek z duzych miast Polski lub zagraniczne ( wypisane lub czyste ) Zapraszam chetnych.

RR 01 PL

1 Mirek
2 Marcin
3 Monika
4

RR 02 World

1 Mirek
2
3
4

RR 03 Europa

1
2
3
4

Cześć!
Proszę do grupy nr 1.

1 Like

Może dołączę do grupy nr 1 :raising_hand_woman:t3: Ma być pięć kartek z pięciu miast czy mogą się powtarzać?

Zapraszamy @Panda_Monix Z pieciu miast byloby fajniej i kolorowo roznorodnie :slight_smile:

Hmm, no z pięciu miast byłoby super. Ogólnie bez problemu mogę załatwić kartki z 5 miast, ale ciężko powiedzieć, żeby były to duże miasta. :confused: Gdańsk tak, Gdynię możnaby podciągnąć pod duże, ale pozostałe miasta co mam do wysłania, to raczej maleństwa… Poszukam czy mam jeszcze jakieś inne, zapomniane kartki i popytam po znajomych czy może mieliby coś więcej z dużych miast. Dam znać za jakieś dwa dni, ok?

Dziekuje za odpowiedz. Oczywiscie znowu nie musza to byc duze miasta, wazne aby byly polskie :slight_smile: Ostatnio jest trend na mniej znane miejscowosci, a Krakow, Wroclaw czy Poznan prawie kazdy z nas zna :slight_smile: Pozwole wiec sobie wpisac ciebie do RR :slight_smile: Pozdrawiam

1 Like

Zapraszam jeszcze jedna osobe do RR 01 :maple_leaf::fallen_leaf: