[PL/ENG] Wirtual meeting in honor of the Polish language

[English below]
Drodzy Postcrosserzy!

Z przyjemnością ogłaszam że organizujemy pierwszy wirtualny meeting w historii polskiego Postcrossingu.

Z racji tego że wielu Polaków mieszka za granicą i jest wiele osób które uczą się języka polskiego na świecie, takie spotkanie będzie idealnym sposobem żeby połączyć osoby mówiące po polsku nie tylko w kraju ale również za granicą. Spotkanie będzie poświęcone Polakom i językowi polskiemu na całym świecie.

Zapraszamy wszystkich Polaków, Polonię oraz osoby mówiące po polsku w Polsce oraz za granicą do wzięcia udziału w naszym spotkaniu.

WAŻNE: Spotkanie odbędzie się TYLKO w języku polskim.

Spotkanie odbędzie się 19-ego czerwca 2021 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego (CEST) na platformie Zoom.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszę o napisanie do mnie prywatnie za pośrednictwem forum bądź na mojego maila. W taki sposób będę mogła wysłać więcej szczegółów odnośnie spotkania oraz informować o potencjalnych zmianach.

Z okazji spotkania została zaprojektowana pocztówka która widnieje na zdjęciu pod tym postem. Jeśli ktoś chciałby żeby jego/jej podpis bądź pieczątka została nadrukowana z tyłu kartki, proszę o przesłanie skanu pieczątki/podpisu na mojego maila (Ważne: pieczątka/podpis musi znajdować się na białym tle)

Istnieje możliwość zamówienia kartek meetingowych (Jest możliwa wysyłka na cały świat z Rosji), zamówienia przez e-mail zbieram do 13-ego maja. Po tym terminie, składanie zamówień nie będzie już możliwe.

Szczegóły odnośnie ceny kartek oraz wysyłki opublikuję niebawem pod tym postem.

Kartki wysyłam po otrzymaniu ich z druku, otrzymaniu opłaty oraz adresu. Zawsze wysyłamy potwierdzenie wysyłki w formie zdjęcia (proof)

Zapłacić za kartki można przelewem (Polski bank) bądź przez PayPala.

Proszę o kierowanie zapytań oraz zamówień na mojego e-maila: krajmaria@gmail.com

Do zobaczenia na meetingu!

Dear Postcrossers!

I am glad to announce that we are organizing the first virtual meeting in the history of Polish Postcrossing!

Since there are a lot of Polish people and Polish language speakers around the world, this meeting will be perfect for the community to connect not only on a national level but an international one as well! The meeting will be dedicated to Poles and Polish language around the world.

We invite all Polish people and Polish language speakers to join the meeting.

IMPORTANT: This meeting will be held in Polish language ONLY.

The meeting will take place on the 19th of June 2021 at 18:00 Polish time (CEST) on Zoom.

I would ask everyone who is interested in taking part, to message me through the forum or via e-mail so that I can send you further details and keep you updated.

There is a postcard design for the meeting which you can see below. If you would like to have your stamp/signature printed on the back, please send a scan of it to my e-mail (please note: the background that you put your signature/stamp has to be white)

There is a possibility to order this postcard (Worldwide shipping possible from Russia), if you would like to do that, please send me an e-mail until the 13th of May.

Payment for the cards can be done via wire transfer (Polish bank) or Paypal.

More details regarding costs will be posted under this thread shortly.

I send out the ordered card after I receive payment as well as the address I am supposed to send it to. I always send proof of shipping in the form of a photo.

After then, no further orders are possible.

Please direct your questions and orders to my e-mail: krajmaria@gmail.com

We hope to see you there! :slight_smile:

1 Like

Dziękuję Maria, że się podjęłaś organizacji tego meetingu. :slight_smile:

1 Like

Cieszę się, że takie spotkanie będzie miało miejsce - dziękuję! :heart:

1 Like