Novogodišnje razglednice

Pozdrav ljudi! Da li uspevate da nađete negde nogodišnje razglednice? Ja nailazim samo na čestitke, a na razglednice nikako. :frowning:
Unapred hvala na pomoći.

Ja sam bas dosla s idejom da ponudim novogodisnje razglednice, pa se obradovah da ne moram da otvorim novi topic :slight_smile:

50din komad :slight_smile:

1 Like

Hej, da se pridružim @tiazre
Evo i moje ponude!

Takođe 50 dinara komad. :christmas_tree:

2 Likes

Ćao :blush: Ima i kod mene nešto novogodišnje u ponudi, a biće i još ovih dana, samo ne stigoh da postavim. Pogledaj @bibi_prints na instagramu i fb ako te interesuje :innocent::smiling_face_with_three_hearts:

1 Like

Kod mene u pošti prodaju one vintidž novogodišnje razglednice, kod tebe ne?

1 Like

U niškim poštama imaju samo turističke

Ja sam tek ove godine počela postcrossing, mada se ne sećam da sam prošle godine videla. Ove godine nema za sad.

2 Likes

Ja nisam vidjala razglednice bas, kod mene u posti samo cestitke :o

1 Like

Pri nas v Sloveniji jih že prodajajo, vsaj na pošti sem jih že videl. Imajo pa oboje - nevtralno praznične ter z versko tematiko.

UPDATE:
@tiazre @echinopsiss @MZivic @JustARandomSquid - na lokalni pošti sem dobil teh 6 zanimivih (jih je bilo še veliko več, ampak te so mi bile najbolj simpatične)

4 Likes

Počeli su da su pojavljuju ljudi koji ih prodaju na trgovima, ali veliki broj razglednica je ispod 9x14cm, ne znam koliko su rigorozni u poštama po pitanju dimenzija