Προτάσεις τοποθεσίας συνάντησης παρακαλώ! / Meetup location suggestions please

Γειά σου! Είμαι ο Trevor από το Τέξας στις Ηνωμένες Πολιτείες. Είμαι φοιτητής πανεπιστημίου που θα επισκεφτώ την Ελλάδα για δύο εβδομάδες αυτό το καλοκαίρι. Απολαμβάνω να συναντώ άλλα μέλη της Postcrossing όταν ταξιδεύω, επομένως φιλοξενώ 3 συναντήσεις ενώ επισκέπτομαι την Ελλάδα. Η πρώτη είναι στις 24 Μαΐου στην Αθήνα και είναι ήδη προγραμματισμένη. Η δεύτερη είναι 28 Μαΐου στη Μύκονο και η τρίτη στις 3 Ιουνίου στη Χαλκιδική. Αναζητώ κάποιον ντόπιο να με βοηθήσει να επιλέξω μια τοποθεσία για τις δύο δεύτερες συναντήσεις γιατί δεν ξέρω πολλά για τις πόλεις. Οι προτάσεις τοποθεσίας εκτιμώνται πολύ. Σας ευχαριστούμε για τη βοήθειά σας και Καλό Postcrossing!

Hello! I am Trevor from Texas in the United States. I am a University student who will be visiting Greece for two weeks this summer. I enjoy meeting other Postcrossing members when I travel, so I am hosting 3 meetups while I visit Greece. The first is 24 May in Athens and is scheduled already. The second is 28 May in Mykonos and the third is 3 June in Chalkidiki. I am looking for someone local to help me choose a location for the second two meetups because I do not know much about the towns. Location suggestions are very much appreciated. Thank you for your help and Happy Postcrossing!

2 Likes