Meetup in Athens 23 April 2023

Ξεχασα να πω ποσες καρτες θα ηθελα, ιδανικα θα ηθελα 20!

1 Like

Thank you very much

Θα κάνουμε ό,τι μπορούμε.

Αν δεν γινεται δεν υπαρχει κανενα προβλημα! Και με μια ευχαριστημενη ειμαι. Καλη βδομαδα σε ολους!

1 Like

Σίγουρα κάτι θα καταφέρουμε, μην ανησυχείς! :wink:

1 Like

hello! one of my kittens is called Hefesto (Hephaestus in Portuguese) and I love the Greek mythology. :heart:
the postcard of your meetup is very beautiful! can we swap?
I can exchange for the meetup postcard that will happen next week here in Rio de Janeiro

or for one of these from my collection
https://drive.google.com/drive/folders/1Kqfqdm8CtNGmiDeYNazS6q-u05Ora6kV?usp=sharing

1 Like

Hi @owmiall !!! I will keep a postcard for you. I will send you a message after the meetup and we will coordinate the exchange

1 Like

@snowanna21 @titaniagr @Jules18 είναι στην λίστα που θα ερθουν. Είναι και άλλη μία κοπέλα αλλά αυτή είναι στα ισως.

1 Like

Greetings from Belarus. I would like to receive such a postcard. Here is my exchange https://postcards.framework.by/ . Thank you.

1 Like

Hi @ruselina , I am really sorry but due to post restrictions we cannot mail postcards to Russia.

However I will keep your message, and when something change I will contact you.

1 Like

Hello! I offer an exchange for fresh KM postcards :duck:

1 Like

I am really sorry but due to post restrictions we cannot mail postcards to Russia.

Oh no… sad ;(

Θα ήθελες σε παρακαλώ να μου στείλεις τη διεύθυνσή σου με PM για να στις ταχυδρομήσω?

Θα ήθελες σε παρακαλώ να μου στείλεις τη διεύθυνσή σου με PM για να στις ταχυδρομήσω? :blush:

Καλησπέρα! Χίλια συγνώμη που ούτε εμφανίστηκα και ούτε ενημέρωσα (έκλεισα και μετακόμισα το μισό μαγαζί…)

Αθηνά Δρακοπούλου

Βεΐκου 80

11741 Κουκάκι

Είναι η διεύθυνση και να μου στείλεις και έναν λογαριασμό να βάλω τα χρήματα!

Πώς πήγε η μάζωξη? Είχε συμμετοχή?

Σου έχω στείλει μήνυμα με το ποσό και οδηγίες. @i_love_teapots . Επίσης καλό θα ήταν να έβγαζες τη διεύθυνσή σου από εδώ που τη βλέπουν όλοι.

Είναι του μαγαζιού, δεν υπάρχει πρόβλημα, ευχαριστώ πάντως!

Kαλημέρα!! Μου ήρθαν οι κάρτες, ευχαριστώ πολύ!! Πως θα το κάνουμε τελικά με τα λεφτά;

1 Like

Θα συνεννοηθείτε με τη @Phibatola.