Jak to jest

Hej, mam takie pytanie z czystej ciekawości - jak to jest, czy jest jakikolwiek klucz lub czynnik, który wpływa na to jaki kraj wylosujemy lub nas wylosuje, czy jest to w 100% przypadek? Jak kilka lat temu wysyłałam kartki z tego i innego konta to ciągle trafiałam na Rosję i najwięcej kartek też dostałam z Rosji
Teraz po jakimś czasie wróciłam i ciągle losuje do wysłania do Niemiec, już chyba 4 kartki z kolei… Nigdy nie trafiło mi się, żeby wysłać do takich państw jak Grecja, Hiszpania, Francja ani z takich nie otrzymałam :stuck_out_tongue: może to zależy od ilości wysłanych już kartek?

Hej, Rosja teraz ze względów oczywistych jest wyłączona z losowania i (tak jak Ty wróciłam w tym roku po długiej przerwie) też zauważyłam, że Niemcy zdają się zastępować tę Rosję w ilości wylosowanych kartek. Nie znam algorytmu na to, ale teraz na 10 moich wylosowanych kartek ok. 3 kartki do Niemiec, więc nie powiedziałabym jednak, że to jest bardzo dużo, chociaż się wydaje, że jest. Ja się cieszę teraz już nawet jak mam wysłać do Niemiec bo wiem, że w miarę szybko będzie zarejestrowana i będę mogła wysłać następną :stuck_out_tongue:

Poniżej moje statystyki z ostatnich 3 miesięcy

country cards drew
Germany 21
Taiwan 2
Netherlands 7
Japan 4
New Zealand 1
Czechia 2
U.S.A. 12
Serbia 2
Italy 2
Kazakhstan 1
Finland 4
Canada 3
Australia 1
Ukraine 1
Belarus 3
Latvia 1
United Kingdom 2
India 1
France 2
Malaysia 1
Greece 1
Macao 1
TOTAL 75
1 Like