Inicjatywy okołopocztowe

Co Wy na to, by w tym wątku zbierać różne akcje charytatywne związane z listami i pocztówkami?

Dziś na lokalnej grupie “Widzialna ręka” natknęłam się na taki post:

“Witam. Jestem mamą 5 letniego Oskara, który cierpi na autyzm. Czy są tutaj osoby, które chciałby uszczesliwic mojego syna poprzez wyslanie do niego kartki pocztowej o dowolnej tematyce?”

Kto ma ochotę, proszę o wiadomość, podam adres - oczywiście autorka postu zgodziła się na takie udostępnienie danych :slight_smile:

1 Like

O, jak dobrze, że ten temat powstał. :heart:

Ja się od jakiegoś czasu zastanawiam co się stało z Marzycielską Pocztą. Ich strona nie działa, profile na Social Media nieuaktualnione od dawna… Nigdzie nie znalazłam żadnej informacji, że ten projekt już nie działa, może źle szukam, wiecie coś o tym?
Po ostatnich wydarzeniach w moim życiu mam ogromną ochotę rozweselić jakieś dziecko (i nie tylko), a jeszcze zbliżają się święta, więc piszę się na wszystkie(no może prawie wszystkie) takie akcje. :raising_hand_woman:t2: Oczywiście jak coś gdzieś przypadkiem znajdę to też dam znać. :blush:

1 Like

@moony-wroclove
proszę o podanie adresu, wyślę kartkę

1 Like

takie coś znajoma podrzuciła na fejsie:

1 Like

@moony-wroclove, ja też poproszę o adres Oskara.

Fajnie, że założyłaś ten wątek :slight_smile:

1 Like

Marzycielska poczta wróciła :heart:
Niestety wygląda na to, że nie mają już swojej własnej strony, informacje o podopiecznych są na ich profilu na Instagramie.

to jeszcze taki post udostępniono w grupie fb:
https://www.facebook.com/photo?fbid=1311516702560593&set=gm.2781008535492310

1 Like