Ex-YU kafa/kava

Mjesto za neobavezna ‘ćaskanja’ :slight_smile: Podijelimo zanimljivosti vezane za razglednice, ili za mjesta gdje živimo…

Pročitah ovaj članak maloprije, i ne znadoh gdje da ga postam, pa evo ovdje :slight_smile:

source.ba | Muzej u Beču traži dobrovoljce za dešifrovanje razglednica

2 Likes

Narode… sljedeće sedmice sam na odmoru u Brelima, Hrvatska. Ako neko želi razglednicu, šaljite adresu :beach_umbrella: :blossom:



Da malo podsjetim na neke razglednice od prije 10ak godina :slight_smile:

3 Likes

Najstarija razglednica Aranđelovca

2 Likes

Next week sam u Dubrovniku :desert_island:
Ako neko zeli razglednicu, tuspasite se :wink:

Auuu, da li je moguće da je deset godina prošlo! :open_mouth: :smiley:

Leti vrijeme :slight_smile:
Stigli avioni iz taga, HVALA Ana! :airplane::helicopter:

Kad smo bili u BG (mart 2019), moj sin jos nije bio zaludjen avijacijom, tako da Muzej Vazduhoplovstva nije stigao da se ugura na nasu listu (morali smo u 3 dana da obidjemo ZOO, Muzej iluzija, Kucu Cveca, Kalemegdan, Skadarliju…) Sad da idemo, ovo bi nam morala biti polazna stanica :grin:

1 Like

Nema na čemu! :blush: Sledeći put kad budete u Beogradu, obavezno u Muzej avijacije! :grinning:

Hej drustvo… stigla je :heart::heart::heart:

Ana, hvala puuuuno. Nadam se da ste se super proveli…

3 Likes

Sad tek vidim poruku, drago mi je da je stigla! :smile: Lepo smo se proveli! :blush:

@Sabina37 Mnogo ti hvala za savršenu razglednicu Brača! Idealan prizor na ovim beogradskim vrućinčinama! :heart_eyes:

1 Like

Ana, Ana, Renato… kako vam zavidim! Kafa, palacinke, razglednice - SAVRSENO DRUZENJE. Hvala puno za razglednicu 🩷💙🩷

1 Like

Nema na čemu, Sabina! :blush: Prvo smo smazali palačinke, pa se bacili na pisanje razglednica! :laughing:

1 Like

Kad dodjete u Sarajevo, vodim vas na picu sa nutelom i sumskim vocem :wink:
Veceras probala…

1 Like

Poscrosseri…kakva je situacija u Srbiji? Citam o strajku postanskih sluzbenika, navodno i Beograd od danas. Da li to znaci da nema poste vama/od vas trenutno?

U mom gradu (Novom Sadu) smo poptuno blokirani od početka, a od juče je, kao što vidiš, blokiran i glavni centar u Beogradu što znači da, pošto sve ide preko Beograda, nema više pošte ni za koga. Tužno :pensive:

Samo da kažem da potpuno podržavam poštare. Ne može se živeti više sa platom 500€. Brine me jedino da li će se zagubiti pošiljke kada prekine štrajk.

Sabina, ja ti još nisam poslala razglednicu iz taga. Planirala sam sutra kad odem do grada, ali sačekaću dok pošta ne počne opet da radi. Valjda se neće ništa zagubiti kad se štrajk završi… Svakako podržavam poštare.

1 Like

Ma naravno, nek stoji. Ja sam poslala tag za @JustARandomSquid pa valjda ostane u zivotu u nekom magacinu, za poslije strajka.
Situacija je svuda teska i tuzno je sto se ljudi na ovaj nacin moraju boriti za egzistenciju :frowning: Nadam se da ce uspjeti, a mi cemo se strpiti za postu, najmanji problem

@Sabina37
Sabina, štrajk je gotov, tako da ću sutra poslati razglednicu. Verovatno će duže putovati, dok se raščiste sve pošiljke koje su se nagomilale zbog štrajka. Ali samo nek stigne! :slight_smile:

1 Like