Arkadaşlar 4,50₺‘ye göndermek aklıma bir fikir geldi.Bildiğiniz üzere 4,50₺’ye göndermek için üstünde “İyi ki Doğdun” gibi kısa bir mesaj olması lazım.Ama benim gibi uzun yazmak isteyenler yine istedikleri gibi yazsınlar ama pastaneye vermeden önce üstüne yapışkanlı küçük kağıtlardan yapıştırsınlar.Açılmaması için bantladıktan sonra yapışkanlı kağıdın üstüne küçük bir şey yazın.Kartpostal teslim edildikten sonra alıcıya asıl metnin yapışkanlı kağıdın altında olduğunu söyleyebilirsiniz.Ben henüz denemedim ancak denerseniz buraya işe yarayıp yaramayacağını yazabilirsiniz.
1 Like
Denemeye değer…
1 Like
gönderebilen var mı çok merak ettim de
1 Like
Salı günü deneyeceğim
Gönderebildiniz mi 4.5 TL’ye?
1 Like
Evet,gönderdim.Ama tebrik kartı ile kartpostalın farkını bilen görevliye kartı verin,yoksa yine 6,50₺oluyor
1 Like
Ben hep 4,5 liradan gönderiyorum kartpostallarımı Ptt aracılığı ile. Tebrik kartı ücreti alıyormuş benden o zaman dediğinize göre.
1 Like