Da li iko želi razmijeniti kartice na našem?

Pozz! Tek sam počela Postcrossing prije mjesec dana i baš mi je sjajno iskustvo dosad. Nije mi naški materinski jezik ali učim ga četiri godine na faksu (u Americi) i željela bih da ga svladam jednoga dana. Zbog onog da Postcrossing povezuje ljude širom svijeta, pretpostavljam da je dobra prilika poboljšati moje vještine na našem, pogotovo što je preskupo putovati na region. Zainteresirana sam za direct swaps s ljudima koji bi htjeli razmeniti kartice sa porukama na bilo kojem varijantu—bosanski, hrvatski, srpski, crnogorski, i ne brini jer znam ćirilicu. Molim vas samo da budete učtivi i ako ste nacionalist ne trudite se. Hvala unaprijed :slight_smile:

3 Likes

Pozdrav i tebi. Rado ću ti poslati razglednicu iz Bosne i Hercegovine, ako si zainteresovana :slight_smile: Pošalji adresu…

Pozdrav takodje, isto sam zainteresovana, pa mozes poslati i meni adresu :slight_smile:

Zdravo, super pričaš i pišeš “naški”! :slight_smile:
I ja bih ti poslala razglednicu ili pismo iz Beograda ako si zainteresovana, samo javi adresu.

@teodora18, bi te zanimala menjavo za kakšno razglednico iz Slovenije? Mene zanima Čačak, od tam nimam še nobene.

Cao, moze, samo sto cacak ima svega pet vrsti razglednica, grad je jaako lose snabdeven njima pa ja smisljam nesto

Uuuu. Nisam više bila 17godina u BG-u ni na balkanu. Zaista bi se radovala ako bi dobila razglednicu

Ćao, zanima li te samo Beograd ili i Sarajevo dolazi u obzir? Mislim, i mi smo na Balkanu :laughing:
Ako da, javi se, voljna sam da pošaljem :slight_smile:

1 Like

I rado i celi Balkan :smiley:
Pisacu ti privatno!

Dobar dan!

Jesam ruska i živim u Rusiji. Ućim spski i bilo bi mi drago da razmeniti kartice. Moja adresa je u mojom Summary. Molim vas da pisati vaše adrese u DM :heart:

1 Like