[CHAT] O wszystkim

Pytanie o tag retro. Pocztówki reprinty miast, starych fotigrafii, styl sephia, nostalgia po przeszłosci, pin up… będą chętni do udziału?

podoba mi się temat, chociaż sam nie mam takich pocztówek do zaoferowania

W Polsce jest ich dośc sporo ze sklepów internetowych- to te bardziej przedwojenne fotografie z zycia.
Reprnty są w wiekszych miastach do nabycia, myślę,że wszędzie.
Albo na Aliexpress, te sa dośc ciekawe
aaas

kiedyś kupiłem dokładnie ten pakiet pocztówek przez internet, szczerze powiedziawszy nie były za ciekawe w realu. są z tego śliskiego papieru, źle się pisze

Ja nabyłem swego czasu komplet pin up! Moim zdaniem swietny i dobrej jakości, zamierzam znów go zamówić.aaad

nigdy nie dostałem kartki pin Up, podobają mi się

Dodaj sobie w preferencjach, z pewnościa dostaniesz więcej. Mogę wysłac tez :slight_smile:

Hej,

pojawił się nowy RR, tam przebs sprecyzować pozytyw i negatyw. Wiecie o co chodzi?

Pozytyw to kartki, które chciałbys otrzymywać, negartw to te, które raczej nie. Ma to na celu ułatwić uczestnikom wybór odpowiednich kartek .

:man_facepalming:t3: racja

Może wypadałoby otworzyć wątek po angielsku, gdyby zawitał ktoś, kto nie zna języka? Tzw English here:)

[PL] English corner?

There you go! :slight_smile: I’ve created a category just for the Polish community. :poland:

Enjoy this little corner of the forum!

3 Likes

Thank you :heart_eyes:

Just like that :slight_smile:

Wow, thanx a lot!

co wy na to żeby uporządkować nasz sekcke:

[GRA]…
[TAG]…
[RR]…

etc…

teraz możemy, zaraz uporzątkuję wątki:)

ok, ja zaraz zrobię English corner

Ma ktoś ochotę na czat o książkach?
Co teraz czytacie? Jakie są wasze ulubione książki? Co polecacie, co chcielibyście przeczytać?