[CHAT] O wszystkim

Super wiesci, tak wiec dzialajmy !

Pytanie o tagi. Jaki tag otworzymy jako pierwszy?
geograficzny- widokowy, zwierzęta, ptaki (jako osbny), morski… inne propozycje?

Dobre pytanie,

ja osobiście lubię pocztówki widokowe (miasta albo naturalny pejzaż) i sztukę (obrazy) (nie jestem fanem multiview) oraz dzikie zwierzęta

widokówki wydaja się być łatwe do znalezienia i większość je lubi, możemy zacząc od tego

widziałem też tagi " jaką kaczkę czytam" , (albo okolnie moje ulubione książki) może być interesujące dla tych którzy lubią czytać, w tym przypadku może być dowolna pocztówka

widziałem też na starym forum jakąś grę detektywistyczna (to był jakiś RR), kojarzycie?

Dzięki za odzew. Ok, zatem proponuję jako pierwszy geograficzny widokowy z kartkami single i multi ( do wyboru przez uczestnika). Ogarnę to i założę wątek asap :wink:

1 Like

co myślicie o “Zwycięzcy miesiąca”?

Hej,

Jak chcesz utworzyć nowy wątek to wybierz opcję “+ Create a new topic” albo coś podobnego, jest na górze strony.

Ja w większości używam forum na telefonie (zwykły Samsung z przeglądarką DuckDuckGo) i działa bardzo dobrze.

Przepraszam za ignorancję, co to takiego?

Może tag/zabawa, zgadnij co jest na pocztówce? Myślę, że mogłoby być ciekawie pograć w to po polsku. :grinning:

Polska edycja, guess what am I? brzmi niezle :raising_hand_man:

1 Like

Hej sprawdź tutaj, wersja miendzynarowowa na starym forum. W pierszym poście znajdziesz odpowiedź.

Próbowałeś na komputerze?

Dzieki

Możliwe, że nie masz jeszcze wystarczającego TL - Trust Level - żeby tworzyć nowe wątki. Na pewno nowi użytkownicy mają ograniczenia i w pierwszych dniach raczej są zachęcani, żeby więcej czytać. Trust Level powinien Ci się odpowiednio zmienić z czasem automatycznie.

1 Like

Witam wszystkich :slight_smile: Na nowe forum zaglądam na razie rzadko, ale od czasu do czasu będę się pojawiać :slight_smile: Przeniosłam ze starego wątek countdown, tam też można generować ruch :slight_smile:

1 Like

Cześc Ola :slight_smile:

Tak, chodziło mi właśnie o polskie Guess what am I. :smiley: Spróbuję założyć, zapraszam do zabawy. ^^

Czy nasza aktywna “aktywność” już by nie wystarczyła na osobny dział?:slight_smile:

dobre pytanie. napiszę Ra jeszcze do administradora I zaraz Wam dam odpowiedź

1 Like

czekamy z niecierpliwością:)