Akcja pocztówkowa - 32 finał WOŚP

Zapraszamy do udziału w naszej 11. akcji pocztówkowej na polskim forum Postcrossingowym (www.postcrossing.com.pl)! :star2: W ramach tej wyjątkowej inicjatywy, nasi użytkownicy mają możliwość ofiarowania pocztówki, która trafi do zwycięzcy aukcji na Allegro. To nie tylko szansa na sprawienie komuś radości, ale także udział w wyjątkowym wydarzeniu.

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszej akcji i zadeklarować wysłanie pocztówki, serdecznie zapraszamy do udziału poprzez ten link: https://www.postcrossing.com.pl/viewtopic.php?f=52&t=5239…!

Pamiętajcie, że nasza akcja to nie tylko pocztówki - to także wspólne tworzenie pięknych chwil i wzajemne wsparcie. Liczymy na Waszą obecność i dobre serca! :sparkling_heart::postbox:

1 Like

Hej Kochani! :star2:
Mamy już zadeklarowane aż 50 pocztówek! To niesamowite, jak szybko rośnie ta piękna kolekcja pełna serdeczności. :mailbox_with_mail::sparkling_heart: Ale nie dajemy za wygraną – prosimy Was o jeszcze więcej!
Najważniejsza informacja to, że ruszyła nasza Aukcja na Allegro! To świetna okazja, aby zdobyć jedną z tych wyjątkowych kartek i jednocześnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. :love_letter::sparkles:
Link do aukcji: https://allegro.pl/.../pocztowki-na-rzecz-wosp-15065728725
Dziękujemy wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie! Liczymy na Waszą pomoc, aby zrobić jeszcze większe wrażenie! :revolving_hearts::postbox:

#32Finał #WOŚP #WielkaOrkiestraŚwiątecznejPomocy #AkcjaPocztówkowa #WspólnieTworzymyWyjątkoweChwile #PocztaMiłości #RuszyłaAukcja #DziękujemyZaWsparcie :love_letter::two_hearts: