[Ukrainian] Українська - 🇺🇦


Привіт!
Відправлення листівки як наземним, так і авіатранспортом коштує 1 $ (~ 28 грн). Якщо є бажання зберегти місце на поштівці, то є марки номіналом 1 $. А от лист вагою до 50 г коштує 1,5 $ наземним і 2,5 $ авіатранспортом, як ви і вказали. Посткросинг - це обмін саме листівками, тому я завжди відправляю не в конверті. Клею зазвичай не більше 4 марок, вони прикрашають листівку :slight_smile:

Всім привіт! Я українка, яка живе у Фінляндії. У неділю витягаю адреси на сайті посткросингу, і раптом - Україна. Дуже зраділа, аж тут бачу адресу “Севастополь, Россия”. І у профілі написано “живу в России”. В мене, честно кажучи, рука не піднімається писати на листівці, що Севастополь це Росія. Чи були у вас такі випадки? Яку адресу ви вказували - Україна чи таки Росія?

4 Likes

2 Likes

2 Likes

Вам все вірно відповіла ambystoma. Ще можу додати, як тільки ви вкладаєте листівку до конверта , вона починає коштувати, як лист - 1,5 та 2,5 дол. відповідно. Марки номіналом 1$ продають тільки на деяких Главпоштамтах країни в великих містах. Якщо вона живе не в одному з таких міст - вона може замовити у крамниці пошти он-лайн
http://pm.ukrposhta.ua/nishop.php
вся процедура від замовлення до отримання близько тижня, при швидкій оплаті, звісно. Або скласти тариф з кількох номіналів. Я зазвичай клею пару художніх марок (вони часто великі) і докидую до тарифу звичайними маленькими.
Марка з тарифом Z - це марка дорівнює тарифу 1 дол.

Я , чесно кажучи, насолоджуюсь українськими марками. Та і мої одержувачи через одного в захваті (це ті, яким пощастило отримати не однотарифну марку, а набір з художніх). А ще було дуже смішно, коли я купила аркуш з садовими квітами (в мене була лаванда) і вже коли там залишилась пара штук ,у посткроссера з Білорусі в інстаграмі дізналась, що вони з ароматом :joy: Це був фантстичний Буммм! Пришлось купувати ще з жасмином і писати на листівках підказки до отримувачів. А ви знали про цю серію?

2 Likes

Дуже дякую за допомогу @ambystoma @Kirajam :hugs: :cherry_blossom:

Привіт, Ольга!
У мене не було таких випадків, оскільки є можливість не надсилати картки в свою країну. Згодом я взагалі припинив надсилати листівки через офіційний сайт, бо не існує опції виключити країну-окупанта зі списку країн.
Щодо вашого питання, думаю, відповідь тут:

Принаймні, я б написав Україна, відправив і забув про неї.

5 Likes

Таке питання - в мене вже є одна картка з expared і бачу, що наближається ще одна. Дуже прикро, тому що в мене в активі ще не так багато відправлених поштівок, щоб накопичувати прострочки. З моєї сторони не має жодних сумнівів, що я зробила все вірно і наклеїла достатьно марок ( я фотографую дві сторони і завжди маю змогу перевірити). Профілі моїх одержувачів живі та я маю надію - здорові. Що ви робити в такому випадку? Висилаєте повтори, пишете зось в лічку одержувачу (що? По типу, агов , ти там не забув зареєструвати мою поштівку?) чи просто ігноруєте і живете далі? Читала, що є якійсь ліміт і тоді могут заблокувати профіль на деякий час?

Усім привіт!
Відправив вже 3 листівки в 3 різні країни, минуло майже півроку, але жодна так і не прийшла. Акаунти людей наче активні.
Можливо, хтось стикався з такою проблемою?
(Пробачте, якщо не туди пишу - вперше на форумі :> )

Привіт,

у які країни? На яку суму марки клеїли?

Німеччина, Америка та Росія. Якщо точніше, то в Німеччину йде вже півроку, в Америку та Росію – більше місяця. Марки на ≈45 грн, якщо ви про це

В Америку та Росію це ще не довго. А в Німеччину то вже мабудь все. А навіщо так багато? Тариф в будь-яку країну - одна поштівка - 1 долар. А ви дуже терплячий - я сразу всі 5 поштівок вислала.

Про долар знаю - разом з листівкою ще висилаю листа, кладу усе це разом у конверт, тому й виходить дорожче. А висилав їх у різний час, бо не мав часу (і бажання) писати нові листи :smiley:

Привіт :ukraine: :heart::tr:
Ми щиро вдячні вам за допомогу під час нашої необхідності ліквідації лісових пожеж у Туреччині.
Спасибі.
:ukraine::heart:

9 Likes

Мій лист в Техас йшов 91 день, листівка до Нью Йорка вже 40 днів у дорозі. Щоправда, на листа я для перестраховки клеїла марок на 2.5$, оскільки не впевнена, що корабельні сполучення вважаються наземними (і що використовуються для пересилки листівок в принципі).

1 Like

Since this topic is so popular, we’re opening a new language category for Ukrainian and I’m moving this conversation there. :slight_smile:

Feel free to open more topics in this section and make it a nice place for postcrossers from Ukraine (or who speak Ukrainian) to come and interact with others!

8 Likes

Всім привіт! Я тут новенька і хочу уточнити. Ви серйозно відправляєте листівки без конверту?! Так вони ж можуть перетворитися на ганчірочку поки дійдуть до адресата. Я сьогодні відправила першу листівку, то попросила на пошті щоб її запечатали якнайнадійніше і відправили самим надійним способом))) Поділіться, будь ласка досвідом! В якому вигляді приходять листівки без конвертів? Я навіть не знала що є така опція в укрпошті- надсилати листівку в інші країни без конверту) От що значить людина цифрової епохи))

Цілком серйозно відправляємо і отримуємо без конверту. Гарно приходять. Більш того - дуже мало посткросерів хочуть отримувати картку у конверті - зазвичай про це пишуть у профілі. Якщо такого прохання нема, то за замовчуванням висилать потрібно без конверту.

2 Likes

Дуже дякую, вже зрозуміла в чому сутність посткросингу)