[PL] Guess what I am wersja polska, zgadnij co jest na pocztówce

Cześć!
Co powiecie na zabawę w Guess what I am w wersji polskiej? Osoba, która zaczyna rundę wybiera pocztówkę. Pozostali zgadują co jest na obrazku. Na podstawie odpowiedzi innych tworzy się podpowiedzi. Zwycięzca otrzymuje pocztówkę i zaczyna swoją rundę. Jedna osoba nie może zgadywać dwa razy pod rząd. Kto chce dołączyć? :grinning:

Wybrałam pocztówkę, zgadujcie, co na niej jest. ^^

2 Likes

Czy jest tam woda?

czy jest tam panorama miasta?
(nie wiem,czy mogę zgadywać, zanim padła odpowiedź na pierwsze pytanie)

wodospad

Na pocztówce woda występuje jako tło, ale nie w formie ciekłej. Nie jest to też wodospad.
Nie jest to panorama miasta, tego co jest na pocztówce, raczej nie znajdziecie w mieście, chyba że w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.

wystepuje tam śnieg?

iglo

Na pocztówce woda występuje jako tło, ale nie w formie ciekłej. Nie jest to też wodospad.
Nie jest to panorama miasta, tego co jest na pocztówce, raczej nie znajdziecie w mieście, chyba że w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.
Tak, jest tam śnieg oraz lód, ale stanowią one tylko tło.
Iglo się tam nie znajduje, to co jest głównym motywem pocztówki prawdopodobnie nigdy nie widziało igloo.

Czy wystepuję tam zwierzę?

Na pocztówce woda występuje jako tło, ale nie w formie ciekłej. Nie jest to też wodospad.
Nie jest to panorama miasta, tego co jest na pocztówce, raczej nie znajdziecie w mieście, chyba że w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.
Tak, jest tam śnieg oraz lód, ale stanowią one tylko tło.
Iglo się tam nie znajduje, to co jest głównym motywem pocztówki prawdopodobnie nigdy nie widziało igloo.
Tak, głównym motywem pocztówki jest zwierzę.

foka

Na pocztówce woda występuje jako tło, ale nie w formie ciekłej. Nie jest to też wodospad.
Nie jest to panorama miasta, tego co jest na pocztówce, raczej nie znajdziecie w mieście, chyba że w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.
Tak, jest tam śnieg oraz lód, ale stanowią one tylko tło.
Iglo się tam nie znajduje, to co jest głównym motywem pocztówki prawdopodobnie nigdy nie widziało igloo.
Tak, głównym motywem pocztówki jest zwierzę. Nie jest to foka, nie jest to zwierzę żyjące dziko w Polsce.

Czy jest to pies?

To, to musi być pingwin. :face_with_monocle:

1 Like

@Bohun Tak, to pingwin :penguin: :smile:
Adres już mam, następna runda jest Twoja.

Dziękuję ślicznie. :blush:
Zgaduj zgadula, czym jestem?

Most

Budynek

  1. Nie jestem ani mostem ani budynkiem, nie buduje się mnie.

rzeka