[CHAT] O wszystkim

Z serii: Mission Impossible, Jamesa Bonda
Poza tym filmy Mela Brooksa, Alfreda Hitchcocka czy Julisza Machulskiego.
Ostatnio mój ulubiony to “Lekarstwo na miłość” z Kaliną Jędrusik.

“Lekarstwo na miłość” brzmi ciekawie. Sprawdziłem info i wydaje się ciekawy. Poszukam.
Ja ostatnio obejrzałem parę filmów Woodiego Allena. Właśnie skończyłem oglądać kolejny.

@Bohun
Lekarstwo na miłość polecam na dobry humor. Super komedia kryminalna z lat 60-tych :slight_smile:

Ok zanotowane, dzięki :blush:

1 Like

Dear @meiadeleite

Here is my screen view. [CHAT] O wszystkim is not there.

Thank you very much.

Perhaps you’ve muted this topic accidentally?

Could you check this page to see if it’s there: https://community.postcrossing.com/latest?state=muted

Yes, I can see it. It means that I muted it accidentally?

Yup - looks like it! If you restore the Notifications level (at the end of the topic or at the bottom of the timeline scrollbar on the side) to Normal, Tracking or Watching, you should see the topic again in that category.

When you mute a topic, category or person, you won’t see those things, nor will you receive notifications about them.

Thank you, it worked :blush:

Heja, czytacie coś ciekawego?

Wczoraj skończyłam czytać Guillaume Musso - Sekretne życie pisarzy. Książka oczywiście bardzo mi się podobała, jak i wszystkie inne tego autora :slight_smile:

1 Like

Thriller?
Ja teraz czytam “Biesy” Dostojewskiego.
Parę tygodni temu skończyłem “Wahadło Foucaulta” Eco, i byłem sporo zawiedzony. :no_mouth:

Ostatnia powieść jaką czytałam to The Death of Bunny Munro uczucia mieszane, chociaż zakończenie bardzo satysfakcjonujące. Raczej mało fikcji ostatnio czytam, więc u mnie raczej literatura popularno-naukowa czasem jakiś reportaż albo biografia. Tak, coś ciekawego znalazłam. :grin:

Pytanie z innej beczki zupełnie. Jakie gry planszowe polecacie? Coś czym można zainteresować nastolatków i dorosłych. Najlepiej jakby to było coś wymagającego myślenia, ale raczej nie polegajace tylko na mówieniu (jak na przykład 5 sekund). :thinking:

Ja w tamtym roku przeczytam z literatury faktu “Czerwony głud” Anne Applebaum. Bardzo mi się podobała. A w tym roku w czasie kwarantanny przeczytałem “Karawa kryzysu. Za kulisami przemysłu pomocy humanitarnej.” Lindy Polman. Też bardzo dobre.

1 Like

Ja w tej chwili jestem w połowie “Altered Carbon” Richarda K. Morgana. Ciekawa koncepcja, momentami trochę zbyt brutalne jak na mój gust. Zobaczymy, co będzie dalej.

Następne w kolejce jest “Jądro ciemności” J.P. Ostrikera - o badaniach nad ciemną materią i ciemną energią.

1 Like

Bez mówienia, to ciężko doradzić.

“Altered Carbon” właśnie przeczytałam streszczenie i to brzmi genialnie. Jak bardzo brutalnie jest? :sweat_smile: bo w sumie lubię takie klimaty, ale też nie lubię bardzo brutalnych scen, więc trochę mnie zastanawia czy dałabym radę. :thinking::sweat_smile:

Oo, książka o badaniach na ciemną materią i ciemną energią brzmi dobrze. :thinking: Chyba wiem po co się teraz wybiorę do biblioteki. :grin: Mam nadzieję, że jest dostępna.

Karawanę kryzysu dopisuję sobie do swojej listy do przeczytania. :books:

Nie chodzi mi żeby to było coś zupełnie bez mówienia, ale żeby nie skupiało się tylko na mówieniu, a teraz jest trochę takich gier, na przykład 5 sekund. To jest świetna gra, ale mojej rodzinki do tego na przykład nie przekonam. :sweat_smile: Ostatnio się u nas Milionerzy pojawili, na razie to zdaje egzamin, ale może się szybko znudzić. Fajnie by było znaleźć jeszcze jakieś gry quizowe/logiczne, ale takie nie wymagające mówienia na czas, żeby trochę mózg rozruszać, mamy Historię Polski, ale na to nie ma chętnych, potrzebne coś bardziej ogólnego. :thinking: